Obsah

ARCHÍV ZPRAVODAJŮ

ZPRÁVY PND TV 2018

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Pozor na padělky

Pokud opravujete balkóny nebo lodžie a pořizujete na ně zasklívací systém, dejte si pozor, aby vám dodavatel namontoval originální výrobek. Na českém trhu se vyskytují napodobeniny, které vás mohou přijít pěkně draho.


Jako každá úspěšná věc, která se prosadila na trhu, i zasklívací systémy lákají padělatele. Už dlouho se objevují kopie systémů společnosti Alumistr, českého výrobce s téměř dvacetiletou tradicí. Zákazníci bývají podvedení, když jim dodavatel místo požadovaného originálu namontuje napodobeninu, případně dokonce úplně jiný zasklívací systém, ale s dokumentací a smlouvou na vybraný výrobek. Papírově je tedy vše v pořádku, ale pouze zdánlivě.

Systém AluVista je totiž patentově chráněn a bytová družstva nebo společenství vlastníků se takto snadno mohou dostat do konfliktu se zákonem. Společnost Alumistr jako výhradní uživatel patentu může požadovat demontáž již instalovaného systému a oklamaní vlastníci bytů tak zůstanou bez zasklení i bez peněz, které nezbývá než vymáhat zpět po podvodném dodavateli. Tento případ se právě řeší v Brně.

Jak situaci předejít a získat skutečně kvalitní zasklívací systém? Investoři - bytová družstva a společenství vlastníků - si mohou snadno a rychle ověřit, zda od dodavatele dostanou originál.

Stačí jen kontaktovat společnost Alumistr telefonicky nebo e-mailem. Odměnou jim bude jistota, že neporušují zákon, nepřijdou o své peníze a kupují skutečně originál se všemi zárukami kvality.

Kontakt:

ALUMISTR SE

U Výzkumu 603

664 62 Hrušovany u Brna

www.alumistr.cz | alumistr@alumistr.cz | 800 100 907

Kontaktujte naše obchodní partnery

V případě zájmu o některý z nabízených produktů kontaktujte našeho obchodního zástupce ve Vašem regionu.